BFC238046393
MFR.Part #
BFC238046393
JLCPCB Part #
C3788410
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 160V、250V 39nF ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS