BFC238032333
MFR.Part #
BFC238032333
JLCPCB Part #
C3785126
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 100V、160V 33nF ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS