BFC237965753
MFR.Part #
BFC237965753
JLCPCB Part #
C3784674
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 220V、630V 75nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS