BFC237528153
MFR.Part #
BFC237528153
JLCPCB Part #
C3788820
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 15nF 400V、1kV ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS