BFC237525132
MFR.Part #
BFC237525132
JLCPCB Part #
C7220426
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 1.3nF 400V、1kV ±3.5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS