BFC237520154
MFR.Part #
BFC237520154
JLCPCB Part #
C6132278
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 150nF 400V、1kV ±5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS