Y21238R00000Q9L
MFR.Part #
Y21238R00000Q9L
JLCPCB Part #
C4322687
Description
-55℃~+150℃ 8W 8Ω ±0.02% ±0.2ppm/℃ TO-220-4(SMD) Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS