BFC237520622
MFR.Part #
BFC237520622
JLCPCB Part #
C3788292
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 400V、1kV 6.2nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS