BFC233866223
MFR.Part #
BFC233866223
JLCPCB Part #
C3297378
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 22nF 300V Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS