Y000714K8800T0L
MFR.Part #
Y000714K8800T0L
JLCPCB Part #
C1473756
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 14.88kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors