AZ23C9V1-G3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
AZ23C9V1-G3-08
JLCPCB Part #
C6127953
Package
SOT-23-3
Description
1 Pair Common Anode 100nA@7V 10Ω 300mW 9.1V SOT-23-3 Zener Diodes ROHS