AC10000002202JAB00
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
AC10000002202JAB00
JLCPCB Part #
C1410701
Package
Plugin,D8xL44mm
Description
+100ppm/℃~+180ppm/℃ -40℃~+275℃ 10W 22kΩ Wirewound Resistor ±5% 插件,D8xL44mm Through Hole Resistors ROHS