94SVPD396X0025F8
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
94SVPD396X0025F8
JLCPCB Part #
C2162674
Package
SMD,D10xL7.9mm
Description
-55℃~+125℃ 10mm 2000hrs@125℃ 25V 39uF 45mΩ@300kHz 664mA@100kHz 7.9mm Polymer ±20% SMD,D10xL7.9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS