94SVP187X0016E12
MFR.Part #
94SVP187X0016E12
JLCPCB Part #
C2161740
Package
SMD,D8xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 12mm 16V 180uF 2000hrs@105℃ 22mΩ 3.48A@100kHz 8mm Polymer ±20% SMD,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS