695D474X0050D2T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
695D474X0050D2T
JLCPCB Part #
C1960873
Package
1810
Description
-55℃~+125℃ 470nF 50V 9Ω ±20% 1810 Tantalum Capacitors ROHS