595D685X96R3T8T
MFR.Part #
595D685X96R3T8T
JLCPCB Part #
C1961150
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 6.3V 6.8uF 8.5Ω ±10% 0805 Tantalum Capacitors