595D475X9020A2T
MFR.Part #
595D475X9020A2T
JLCPCB Part #
C4951417
Package
1507
Description
-55℃~+125℃ 20V 3.1Ω 4.7uF ±10% 1507 Tantalum Capacitors ROHS