BFC233623222
MFR.Part #
BFC233623222
JLCPCB Part #
C3297185
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 2.2nF 310V X2 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS