595D475X0020A2T
MFR.Part #
595D475X0020A2T
JLCPCB Part #
C1959388
Package
1507
Description
-55℃~+125℃ 20V 3.1Ω 4.7uF ±20% 1507 Tantalum Capacitors ROHS