595D475X0016A2W
MFR.Part #
595D475X0016A2W
JLCPCB Part #
C1964542
Package
1507
Description
-55℃~+125℃ 16V 2.9Ω 4.7uF ±20% 1507 Tantalum Capacitors ROHS