592D685X9020B4T15H
MFR.Part #
592D685X9020B4T15H
JLCPCB Part #
C1968951
Package
1611
Description
-55℃~+125℃ 20V 3.1Ω 6.8uF ±10% 1611 Tantalum Capacitors ROHS