592D105X9035B2W15H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
592D105X9035B2W15H
JLCPCB Part #
C1962674
Package
1611
Description
-55℃~+125℃ 1uF 35V 6.5Ω ±10% 1611 Tantalum Capacitors ROHS