500D475M250DC2
MFR.Part #
500D475M250DC2
JLCPCB Part #
C1606063
Package
Plugin,D9.5xL20.5mm
Description
-40℃~+85℃ 20.5mm 2000hrs@85℃ 250V 4.7uF 9.5mm ±20% 插件,D9.5xL20.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded