500D475M100BB2A
MFR.Part #
500D475M100BB2A
JLCPCB Part #
C1600434
Package
Plugin,D6.3xL17.5mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 17.5mm 2000hrs@85℃ 4.7uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL17.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded