500D336M150EF2
MFR.Part #
500D336M150EF2
JLCPCB Part #
C1602480
Package
Plugin,D11xL32mm
Description
-40℃~+85℃ 11mm 150V 2000hrs@85℃ 32mm 33uF ±20% 插件,D11xL32mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded