3.0C36CA-M3/H
MFR.Part #
3.0C36CA-M3/H
JLCPCB Part #
C20035137
Description
-55℃~+175℃ 1uA 36V 3kW 44.2V 51.6A@10/1000us、395A@8/20us 76V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS