36DY184F6R3BM2A
MFR.Part #
36DY184F6R3BM2A
JLCPCB Part #
C1617167
Package
Bolt
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 0.18F 2000hrs@85℃ 22.22mm 6.3V 螺栓 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS