36DE743G015BB2A
MFR.Part #
36DE743G015BB2A
JLCPCB Part #
C3815012
Package
Bolt,D52.8xL82.6mm
Description
-10%~+75% -40℃~+95℃ 1000hrs@85℃ 15V 22.22mm 52.8mm 74000uF 82.6mm 螺栓,D52.8xL82.6mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS