CR-05JA7---10K
MFR.Part #
CR-05JA7---10K
JLCPCB Part #
C881906
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS