ARG05BTC6981N
MFR.Part #
ARG05BTC6981N
JLCPCB Part #
C2684591
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 6.98kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS