ARG05BTC88R7N
MFR.Part #
ARG05BTC88R7N
JLCPCB Part #
C2684601
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 88.7Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS