WL05JT8N2
Extended
Manufacturer
Viking Tech
MFR.Part #
WL05JT8N2
JLCPCB Part #
C3248266
Package
0805
Description
120mΩ 600mA 8.2nH AEC-Q200 ±5% 0805 Power Inductors ROHS