AR06BTBV1273
MFR.Part #
AR06BTBV1273
JLCPCB Part #
C5554764
Description
-55℃~+155℃ 127kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS