AR03BTBX1273
MFR.Part #
AR03BTBX1273
JLCPCB Part #
C7077656
Description
-55℃~+155℃ 100mW 127kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS