AR05DTNW1004
MFR.Part #
AR05DTNW1004
JLCPCB Part #
C2828805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 1MΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS