AR03BTCX3302
MFR.Part #
AR03BTCX3302
JLCPCB Part #
C2828650
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS