RN73H1JTTD17R8C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD17R8C25
JLCPCB Part #
C4055950
Description
-55℃~+155℃ 100mW 17.8Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS