VSP008N10MSC
Extended
Manufacturer
Vergiga
MFR.Part #
VSP008N10MSC
JLCPCB Part #
C428276
Package
PDFN-8(5.8x4.9)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.7V 1.975nF 100V 31nC@10V 69W 7.7mΩ@4.5V 85A 85pF PDFN-8(5.8x4.9) MOSFETs ROHS