TFCR2010-2W-E-1003BT-1K
Extended
Manufacturer
Venkel
MFR.Part #
TFCR2010-2W-E-1003BT-1K
JLCPCB Part #
C4335814
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS