TFCR1210-4W-C-51R0BT-1K
MFR.Part #
TFCR1210-4W-C-51R0BT-1K
JLCPCB Part #
C3947229
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS