TFCR1210-4W-C-1000FT-1K
MFR.Part #
TFCR1210-4W-C-1000FT-1K
JLCPCB Part #
C4190222
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS