TFCR1206-4W-E-5363BT-1K
MFR.Part #
TFCR1206-4W-E-5363BT-1K
JLCPCB Part #
C4176679
Description
-55℃~+155℃ 250mW 536kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS