TFCR1206-4W-E-8562BT
MFR.Part #
TFCR1206-4W-E-8562BT
JLCPCB Part #
C3950230
Description
-55℃~+155℃ 250mW 85.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS