TFCR0805-10W-E-7150BT-1K
MFR.Part #
TFCR0805-10W-E-7150BT-1K
JLCPCB Part #
C4079413
Description
-55℃~+155℃ 100mW 715Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS