TFCR0805-10W-E-4221BT-1K
MFR.Part #
TFCR0805-10W-E-4221BT-1K
JLCPCB Part #
C4353248
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.22kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS