TFCR0805-10W-E-90R9BT
MFR.Part #
TFCR0805-10W-E-90R9BT
JLCPCB Part #
C4068303
Description
-55℃~+155℃ 100mW 90.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS