TFCR0805-10W-E-2181BT
MFR.Part #
TFCR0805-10W-E-2181BT
JLCPCB Part #
C4108872
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.18kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS