TFCR0805-10W-E-1272BT
MFR.Part #
TFCR0805-10W-E-1272BT
JLCPCB Part #
C4066588
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS