TFCR0805-10W-C-6490FT-1K
Extended
Manufacturer
Venkel
MFR.Part #
TFCR0805-10W-C-6490FT-1K
JLCPCB Part #
C4237162
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 649Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS