TFCR0805-10W-C-1332DT-1K
MFR.Part #
TFCR0805-10W-C-1332DT-1K
JLCPCB Part #
C4296072
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.3kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS